covercover

Projekt wykonany przy współpracy z vis media

Ciuszek okruszek to sklep internetowy z ubrankami i akcesoriami dla najmłodszych. Znaleźć w nim można produkty znanych marek oraz lokalnych projektantów. Wspólnym ogniwem jest tu wysoka jakość wykonania i oryginalność. W najbliższych planach jest również rozwinięcie własnej linii produktów dla maluchów, pod szyldem siostrzanej marki.

Tworząc wizerunek 'Ciuszka' oparliśmy się o słowa dziecięcej piosenki 'Puszek Okruszek', której to tytuł jest również oczywistą inspiracją nazwy. Powstało więc kilka różnych koncepcji znaku graficznego z motywem pieska, z których finalnie przyjęła się ta najbardziej symboliczna, zbudowana na bazie prostych figur geometrycznych. Sygnet uzupełniliśmy rónież geometryczną, lecz celowo nieregularną typografią. 

Na tej podstawie zbudowaliśmy pozostałe elementy identyfikacji - od wizytówek, papierowych metek do ubranek, systemu pakowania paczek, aż po materiały promocyjne do druku i mediów społecznościowych. Głównym kolorem wykorzystanym w budowanu marki jest kolor purpurowy, uzupełniony barwą żółtą w jasnym pastelowym odcieniu.

0101
0202
0303
0404
1010
0505
0606
0707
0808
0909