Projekt: wnętrze to nowa warszawska marka zajmująca się wystrojem wnętrz. Kindze - która bezpośrednio kryje się za tą nazwą - zależało na prostym, czarno-białym logo. Tak aby występując w bezpośrednim zestawieniu z często kolorowymi wizualizacjami, nie odciągało od nich uwagi, ani nie gryzło się stylistycznie z przedstawianymi aranżacjami. Pondato logo powinno sprawdzać się jako znak wodny. Potrzebowaliśmy zatem czegoś uniwersalnego i z jasnym przekazem. 

Pomysł z przedstawieniem litery P jako uproszczony, schematyczny rzut pomieszczenia wpadł nam do głowy niemal od razu. Okazał się to strzał w dziesiątkę. W trakcie prac wyklarowały się co prawda również dwie alternatywne koncepcje, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Dopracowaliśmy więc typografię, żeby podkreślić stylowy, designerski klimat i otrzymaliśmy efekt końcowy, który prezentujemy poniżej. 

Oprócz samego znaku zaproponowaliśmy również dedykowany krój pisma, idealnie uzupełniający całość oraz nakreśliliśmy kierunek identyfikacji wizualnej, bazując wyłącznie na obranej kolorystyce, typografii oraz wizualizacjach i zdjęciach gotowych aranżacji.

projekt wnetrzeprojekt wnetrze