norge_05norge_05

Nørge to marka zajmująca się produkcją i sprzedażą suplementów diety - głównie kwasów OMEGA 3. Najmocniejszą jej stroną niewątpliwie jest jej norweskie pochodzenie. Produkty powstają w jednym z najczystrzych regionów świata. Sama firma również szczególnie dba o ekologię, dystrubuując swoje produkty jedynie w szklanych i biodegradowalnych opakowaniach. Przed otwarciem się na nowe rynki, potrzebne było jednak zbudowanie mocnego i wiarygodnego wizerunku.

Esencją marki jest wspomniane już norweskie pochodzenie. Oznacza to naturalne, czyste i skuteczne produkty wyprodukowane wyłącznie z surowców najwyższej jakości. Wartości te powinny znaleźć swoje odzwierciedlenie w odpowiednio skrojonym logotypie oraz linii graficznej. Duży nacisk ze strony klienta kładziony był na charakterystyczną dla skandynawi prostotę i funkcjonalność. Zaproponowaliśmy więc subtelny i minimalistyczny logotyp, oraz kilka propozycji linii graficznych, z których ostatecznie wybrana została ta najoszczędniejsza w formie.

* Projekt powstał we współpracy z MEDIA PARTNER creative digital. Podczas gdy my skupiliśmy się na aspekcie wizualnym projektu, oni zajęli się kwestiami badań, tworzeniu tekstów, dostarczaniu przewodnich koncepcji i obsługą klienta.
 

norge_01norge_01
norge_07norge_07
norge_04norge_04
norge_03norge_03
norge_06norge_06
norge_02norge_02
norge_9norge_9

 

 

Po zatwierdzeniu linii graficznej przygotowaliśmy na jej podstawie projekt opakowania (pudełko oraz słoik), garść materiałów promocyjnych oraz szablon strony typu landing page, przedstawiającej produkt. Flagowy produkt - OMEGA 3 dostępny jest w kilku wariantach. Przygotowaliśmy więc osobny wariant kolorystyczny dla każdego z nich.

norge_10cnorge_10c
animacjaanimacja
norge_14norge_14
norge_12norge_12
norge_08norge_08
norge_13norge_13
norge_11norge_11
norge_bottomnorge_bottom